Teknosen Şirketler Grubu

TEKSTİL

 

Teknoşen Şirketler Grubu müşterilerinin talepleri doğrultusunda 1990’lı yılların sonlarında tekstil ürünleri imalatı ve toptan satışı yapmak amacıyla yatırımlara başlamıştır. Teknoşen grubu günümüzde uluslararası boyutta üretim ve ihracat yapan firmalar arasında yer almaktadır.

Teknoşen, hazır giyim sektöründe dünyaca ünlü markalarla başlayan yolculuğuna ek olarak kurumsal giyim, üniforma-personel kıyafeti, iş kıyafetleri ve tekstil promosyonları alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Hizmet verilen her alanda ayrı ekipler oluşturarak ürün çeşitliliğine uygun profesyonel ekiplerle “giyimde çözüm ortağınız” olma hedefimizi gerçekleştirmiştir.

Kuruluşumuzdan itibaren ürün çeşitliliğimiz ve orijinal tasarımlarımızla beğenileriniz doğrultusunda her ihtiyacınızı karşılamayı hedefledik. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşterilerimizin memnuniyeti için yüksek teknolojiyi kullanarak çözümler ürettik.

Hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmak amacıyla, sürekli eğitim faaliyetleriyle çalışanlarımızın kalifikasyon seviyesini yükselttik. Müşterilerimize yakın ve güvenilir olmayı ilke edindik.